Контакти

м. Вінниця
(067) 932-40-44
(067) 327-84-91
9.00-18.00
Неділя - вихідний

Акумулятори в Вінниці

     Хочете, щоб куплений АКБ прослужив кілька років, не вимагаючи до себе підвищеної уваги? Щоб він відпрацював кожну гривню, витрачену на його покупку? Тоді шлях очевидний - в спеціалізований автомагазин НАТАША.
     Тут ви знайдете величезний вибір батарей з усього світу відомих торгових марок. У каталозі представлена продукція для вирішення будь-яких завдань. На кожну одиницю товару поширюється фірмова гарантія.
     Різновиди акумуляторних батарей
     Щоб задовольнити попит на АКБ всіх клієнтів, в магазині представлено кілька груп товарів в залежності від призначення. Досвід за більш ніж 10 років показав, що найбільшою популярністю користуються батареї для автомобілів
    У магазині представлена тільки надійна продукція. Тому що продаж акумуляторів у Вінниці - наша робота, яку ми любимо і робимо професійно.
     Залежно від призначення, АКБ виконані за технологіями з рідким, пов'язаним або гелеподібним електролітом. Вони відрізняються ємністю, значенням пускового струму, полярністю та іншими параметрами - у кожного акумулятора свій набір характеристик і можливостей. Ось чому важливо зробити усвідомлений вибір, не нехтуючи рекомендаціями виробників і консультантів.
    Як підібрати акумулятор
     Щоб не помилитися при покупці акумулятора, потрібно дотримуватись рекомендацій виробників техніки, в якій він використовується. Або придбати модель з тими ж характеристиками, що і у старій батареї.
     При виборі АКБ потрібно звертати увагу на ємність, пусковий струм, полярність і розміри. Ємність визначає максимальний запас енергії.      Пусковий струм важливий для запуску двигуна. Полярність визначається розташуванням клем. Ну і не останню роль відіграють розміри вироби, адже в іншому випадку батарею просто не вийде встановити.
     У нашому магазині дуже просто знайти потрібну модель. Скористайтеся безкоштовною допомогою при підборі, якщо є найменші сумніви в правильності вибору.
© 2024 СуперДовідка. Всі права под захистом. Разробка сайту СуперДовідка.